Rynny Stalowe Kolorowe Flamingo

Aktywne filtry

Rynny Stalowe kolorowe Flamingo firmy BudMat.

Z pozoru wydaje się, że rynny to tylko dodatek do pokrycia dachowego, jednak należy zaznaczyć, że to właśnie rynna, która odprowadza wodę do kanalizacji, chroni budynek przed zniszczeniem. Rynny stalowe są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i przy tym dobrze prezentują się pod względem wizualnym.

Rynny stalowe kolorowe są:

  • jednocześnie lekkie i wytrzymałe,

  • odporne na niekorzystne warunki pogodowe,

  • odporne na czynniki mechaniczne,

  • dostępne w różnej kolorystyce i rozmiarach.

Naszym klientom oferujemy rynny stalowe najwyższej jakości. Tego typu rynny produkowane są z trwałej i wytrzymałej stali, która zabezpiecza rynnę przed niekorzystnym wpływem czynników pogodowych oraz zapewnia wysoką ochronę antykorozyjną. Rynny stalowe posiadają dwustronną powłokę, która chroni je nie tylko przed korozją, ale także przed zarysowaniami i promieniowaniem UV.

Szeroki wybór wybarwień rynien stalowych pozwoli dobrać taki kolor, który doskonale dopasuje się do koloru elewacji budynku oraz koloru pokrycia dachowego. Dostępne kolory rynien stalowych: brązowy, ciemnobrązowy, antracytowy, czarny, ceglasty, wiśniowy, biały, srebrny.

Osoby zainteresowane kupnem rynien stalowych kolorowych zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do nawiązania kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego. Zachęcamy do współpracy!