Rynny

Aktywne filtry

W sprzedaży, oprócz okien i pokryć dachowych, oferujemy także kompleksowe systemy rynnowe w atrakcyjnej cenie. Wszystkie produkty pochodzą od wiodącego na rynku producenta orynnowania – ProAqua oraz Flamingo. Rynny mogą być wykorzystywane zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i przemysłowym. Odpowiednio dobrany system rynnowy ochroni elewację przed zaciekami opadowymi, grzybami oraz wilgocią.

Nasze rynny dachowe są:

  • odporne na czynniki zewnętrzne,
  • wytrzymałe i szczelne,
  • wykonane z najlepszej jakości tworzywa,
  • łatwe w montażu.

Oferowane przez nas systemy rynnowe wykonane są ze stali, stali ocynkowanej oraz z PVC. Szeroki wybór asortymentu pozwoli wybrać rynnę dostosowaną do wymogów każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Dodatkowo w sprzedaży posiadamy także dodatki do rynien, a mianowicie: łączniki, trzpienie, haki nakrokwiowe, narożniki oraz inne niezbędne elementy do montażu.

Oferowane przez nas systemy rynnowe tworzą innowacyjne rozwiązania, które zapewniają funkcjonalność oraz estetykę montażu przez wiele lat użytkowania. Długoletnie doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych związanych z dachami gwarantuje pełną gwarancję skuteczności i jakości oferowanych produktów.

Jeśli zastanawiają się Państwo, jaki typ rynny wybrać, zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą. Oprócz sprzedaży systemów rynnowych oferujemy także profesjonalne doradztwo. Zachęcamy do współpracy!