Rynny stalowe ocynkowane

Aktywne filtry

Rynny stalowe ocynkowane

Dobra jakość i funkcjonalność – to wyróżnia nasze rynny stalowe ocynkowane. Materiał, z jakiego zostały wykonane, chroni je przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi (nie odkształcają się pod wpływem wysokiej temperatury, doskonale znoszą promieniowanie UV), w tym także przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogłyby powstać np. w wyniku opadów śniegu czy też gradu. Rynny ocynkowane produkowane są z blachy o grubości 0,5 i 0,6 mm. Tego typu rynny posiadają solidną i wytrzymałą powłokę chroniącą rynnę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Ocynkowanie rynien chroni je także przed korozją, która powstaje w wyniku działania wody oraz powietrza.

Co wyróżnia nasze rynny stalowe ocynkowane?

  • nie wymagają konserwacji,

  • są łatwe w montażu,

  • mają niską cenę,

  • posiadają doskonałe właściwości ochronne,

  • dobrze prezentują się pod względem wizualnym.

Montaż rynien stalowych ocynkowanych nie wymaga skomplikowanych czynności, niemniej jednak warto powierzyć tę czynność fachowcom. Rynny stalowe ocynkowane należą do najtańszych systemów rynnowych, ale są przy tym trwałe i funkcjonalne. Długość ich użytkowania wynosi średnio od 10 do 20 lat.

W ofercie znajdą Państwo także pozostałe elementy niezbędne do montażu rynien ocynkowanych, tj. łączniki, haki doczołowe, haki nakrokwiowe, sztucery, trzpienie i koszulki do obejmy, narożniki wewnętrzne i zewnętrzne, trójniki, rury, kolana oraz obejmy.