Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Pakiet szybowy

Pakiet szybowy

Konstrukcja okna

Konstrukcja okna

Dostępność

Dostępność

Nawiewnik

Nawiewnik

Okna dachowe

Na jakie parametry należy zwrócić uwagę, wybierając duże lub małe okno do domu bądź mieszkania? Zdaniem ekspertów ważne są: budowa ram i trwałość systemów obrotowych oraz kąt otwierania skrzydła. Dlatego w naszym sklepie wybraliśmy dla Ciebie produkty znanych marek – Velux i Fakro. Firmy te udzielają nawet 20 lat gwarancji na swoje 3-szybowe wyroby dachowe. Przekonaj się, że warto wybrać sprawdzone rozwiązania.

Aktywne filtry

Okna dachowe 3-szybowe, obrotowe, małe i duże

Jeśli stawiasz na wysoką jakość, to polecamy Ci okna dachowe 3-szybowe Velux i Fakro. Są to modele obracające się o 180 stopni i wyposażone w zabezpieczenie przed opadaniem. Dzięki temu łatwo je uchylisz w czasie mycia ich powierzchni czy też wietrzenia mieszkania. Zauważ, że dostępne są duże i małe wyroby, co oznacza, że możesz u nas kupić system dopasowany do Twoich potrzeb. Wyszukaj odpowiedni rozmiar i zamów wybrane artykuły online!

Okno dachowe obrotowe i klapowo-obrotowe

Czym różnią się skrzydła okienne obrotowe od klapowych, czyli tzw. uchylnych? Te pierwsze mają zawiasy mocowane mniej więcej na 1/2 wysokości ramy, a te drugie na zwieńczeniu. Poza tym mają bardzo podobne parametry.

W związku z tym każde duże czy też małe okno 3-szybowe obrotowe dachowe Fakro i Velux jest:

  • bardzo szczelne,
  • energooszczędne,
  • objęte gwarancją producenta.

Pamiętaj, że do mniejszych otworów okiennych warto wybrać modele z wąskimi profilami. Wówczas zyskasz więcej światła słonecznego w pomieszczeniu. Jeśli masz pytania o aktualną ofertę lub promocje, to napisz lub zadzwoń do nas teraz!