Dostawa

Materiały dostarczamy za pośrednictwem kurierów lub dowożąc je naszym transportem co minimalizuje praktycznie do zera prawdopodobieństwo uszkodzenia dostarczanego materiału w trakcie transportu przez kurierów.

Zakupiony towar możesz zwrócić w ciągu 30 dni bez podania przyczyny na nasz adres. Zwrot odbywa się na koszt Kupującego. Towar zamawiany pod indywidualne wykonanie (różne długości, przekroje, kolor itp.)  wg. wskazania kupującego nie podlega zwrotowi.

Oprogramowanie sklepu w niektórych przypadkach oblicza nieprawidłowe koszty wysyłki -  w przypadku zawyżonych kosztów prosimy o kontakt celem weryfikacji. Właściciel sklepu zastrzega możliwość odmowy realizacji zamówienia w przypadku błędu polegającego na wyliczeniu kosztów przesyłki poniżej rzeczywistych kosztów.

j

1. W sklepie dostępne są następujące rodzaje dostawy:

 - odbiór osobisty z magazynów sklepu:

    1. ul. Hejnałowa 2, 89-500 Tuchola, woj. kujawsko-pomorskie, Polska

    2. ul. Torowa 1, Pawłówko, 89-620 Chojnice, woj. pomorskie, Polska

    / w godzinach 8:00 -16:00 po otrzymaniu potwierdzenia o przygotowaniu zamówienia

 - wysyłka za pośrednictwem firmy kurierskiej: DPD, InPost

 - wysyłka do paczkomatu InPost

 - dostawa własnym transportem sklepu na terenie całego kraju // po indywidualnym ustaleniu

2. Na formularzu zamówienia Klient dokonuje wyboru sposobu dostawy poprzez zaznaczenie dokonanego wyboru. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość zmiany wybranego przez Klienta sposobu dostawy bez dodatkowych kosztów dla Klienta.

3. Towar staramy się wysłać w terminie do 24 godzin od chwili potwierdzenia zamówienia.

4. W przypadku, gdy nie dojdzie do odbioru Towaru przez Klienta, czego efektem będzie zwrot Towaru do Sprzedawcy - Sprzedawca może odstąpić od umowy sprzedaży. Odstąpienie od umowy następuje poprzez złożenie Klientowi oświadczenia w postaci wiadomości e-mail.

5. W sytuacji wskazanej w pkt 4, Sprzedawca zobowiązany jest niezwłocznie zwrócić Klientowi otrzymaną płatność za zakupiony przez Klienta Towar.

Zwroty

Prawo do odstąpienia od umowy na poniższych zasadach przysługuje – Konsumentowi oraz osobie prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą, która dokonuje zakupu o charakterze niezawodowym, tzn. wynikającym w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o  Działalności Gospodarczej.

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni:

·    w przypadku umowy sprzedaży od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy;

·      w przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności wielu rzeczy, które dostarczane są osobno od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy;

·       w przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami lub w częściach od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej partii lub części lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej partii lub części;

·       w przypadku umów o regularne dostarczanie rzeczy przez czas oznaczony od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie pierwszej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie pierwszej z rzeczy;

·       w przypadku umów, której przedmiotem jest dostarczanie usług lub treści cyfrowych, które nie są dostarczane na nośniku materialnym - od dnia zawarcia umowy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas, tj.: VERPOL Paweł Wera , tel. +48 795 580 488,  sklep@dachowe.com.pl  o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.

W przypadku umów zobowiązujących do przeniesienia własności rzeczy, w których nie zaproponowaliśmy odbioru Towaru w przypadku odstąpienia od umowy - możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy.

Zwracaną rzecz proszę odesłać na adres: VERPOL Paweł Wera, ul. Torowa 1, Pawłówko, 89-620 Chojnice , niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Ze względu na wagę i gabaryty Towaru, w przypadku odstąpienia od umowy - odesłanie Towaru może wiązać się z wyższymi kosztami niż zwykła przesyłka pocztą. W przypadku chęci skorzystania z usług firm kurierskich konieczne może się okazać nadanie przesyłki na palecie, która jest droższa niż zwykła przesyłka pocztowa.